Pokój dziecka jest albo najpiękniejszym pomieszczeniem w domu albo… najgorszym. Wbrew pozorom urządzenie i wystrój pokoju dziecięcego wcale nie należy do najprostszych. Chcielibyśmy jako kochający rodzice by pokój dla dziecka był wyjątkowy, piękny i przyjazny, ale jak się odnaleźć w ogromie pojawiających się pomysłów, co wybrać, co kupić, co można wykonać samodzielnie? Często wpadamy w sieć niezrealizowanych zamierzeń a dziecięcy pokój zamienia się w nikomu niepotrzebny składzik. Odwrócimy tę sytuację!

Jesteśmy pasjonatami wnętrz ale jeszcze bardziej kochamy dzieci. Jako rodzice szczególną uwagę zwracamy na inteligentne rozwiązania, estetykę i wzornictwo. Dla nas pokoje dziecięce nie mają tajemnic. W naszej opinii, nie ma wnętrz trudnych lub nieustawnych, są za to wyzwania, którym można sprostać i mamy na to konkretne przykłady. Jeśli poszukujesz pomysłów jak urządzić pokój dziecka, jak dobrać akcesoria do pokoju dziecięcego lub po prostu od czego dobrze zacząć – jesteśmy tu dla Ciebie! Seria artykułów poprowadzi Cię krok po kroku, podpowiemy, pokażemy i doradzimy. Wskażemy również czego nie powinno być w pokoju dziecka, na co zwracać uwagę oraz czym się kierować podczas zakupów.

Pokój dziecka – inspiracje. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy wnętrzarskie i w lot wychwytujemy wszelkie nowinki, uwielbiamy pomieszczenia spersonalizowane, kreatywne, osobiste, takie jedyne i niepowtarzalne, by dziecko czuło się w nim szczęśliwe. Dążymy by zaprojektowany pokój dziecięcy był jasny, schludny, przytulny ale również łatwy do sprzątania i gotowy do zmian, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wierzymy, że pokój dziecka to nie tylko kolory ścian i meble, ogromną uwagę zwracamy też na dodatki. Podpowiemy jak urządzić pokój dla dziecka by pełnił rolę sypialni, placu zabaw, miał miejsce do nauki i czytania książek. Jak pogodzić tyle funkcji na jednej, w dodatku niewielkiej przestrzeni.

Jeśli jesteś entuzjastą samodzielnie wykonanych akcesoriów lub masz trochę zdolności w pracach ręcznych, znajdziesz tu także inspirujące pomysły na tworzenie spersonalizowanych dodatków, które pokocha Twoje dziecko. Zaglądaj do nas regularnie!